Firma

System CRM dla deweloperów – jak usprawnić proces sprzedaży nieruchomości?

• Zakładki: 96


Systemy CRM wykorzystywane są w wielu branżach. Dzięki zaawansowanym funkcjom, praca całego zespołu jest skoordynowana, komunikacja usprawniona, a poszczególne procesy biznesowe częściowo zautomatyzowane. Również system CRM dla deweloperów optymalizuje proces sprzedaży nieruchomości i dalszą obsługę posprzedażową. Poznaj jego najważniejsze możliwości.

CRM dla deweloperów – wsparcie sprzedaży i innych procesów biznesowych

Systemy CRM stają się niezastąpionym narzędziem pracy w każdej firmie, w której długoterminowy kontakt z klientem jest jednym z kluczowych elementów jej funkcjonowania. Branża nieruchomości jest jedną z najbardziej wymagających pod tym względem gałęzi, dlatego firmy deweloperskie i biura nieruchomości coraz częściej korzystają z zaawansowanych CRM-ów, stworzonych specjalnie dla ich branży.

Zarządzenie procesem sprzedaży nieruchomości jest uproszczone dzięki wdrożeniu w systemie CRM narzędzi sprawdzonych w działaniu skutecznych firm deweloperskich. Integracja z mailem i kalendarzem ułatwia handlowcom organizację pracy i szybki kontakt z klientem, podobnie jak wgląd do dokumentów i historii wcześniejszych kontaktów. Łatwy dostęp do leadów, generowanie ofert i dokumentów na potrzeby transakcji handlowych to kolejne ułatwienia, z jakich korzystają użytkownicy vox program od firmy Voxcommerce.

CRM dla deweloperów – aplikacja mobilna na Androida i iOS

Zarówno dział sprzedaży, jak i inni pracownicy firmy deweloperskiej, mogą korzystać z systemu CRM na komputerze (bez konieczności instalacji), jak i na urządzeniach mobilnych. CRM dla deweloperów firmy Voxcommerce dostępny jest na Androida oraz iOS czyli na popularnych iPhonach. Dzięki temu handlowcy mogą wprowadzać zmiany i korzystać z dostępnych w systemie danych bez względu na aktualne miejsce pracy.

Wiele funkcji systemu CRM dla deweloperów wspierają proces sprzedaży, ułatwiając handlowcom realizację planów sprzedażowych.

Fot. Shutterstock.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
35 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *