Firma

Program dla deweloperów – dlaczego warto wdrożyć go w firmie?

• Zakładki: 39


Działalność firm deweloperskich to ogromne i trudne przedsięwzięcie, które wymaga koordynacji pracy wielu specjalistów, odpowiedzialnych za różnego rodzaju zadania. Złożony charakter działalności oraz trudności wynikające z takich czynników, jak duża konkurencja, inflacja i kryzys gospodarczy wymuszają podejmowania kroków, które usprawnią wszystkie procesy biznesowe. Program dla deweloperów to rozwiązanie, które znacząco ułatwi organizację pracy wszystkim działom oraz analizowanie wyników oraz optymalizację pracy specjalistom z pionu zarządzającego.

Program dla deweloperów a optymalizacja procesu sprzedaży nieruchomości

Nadrzędnym celem działalności każdego przedsiębiorstwa jest efektywna sprzedaż. Sprzedaż nieruchomości to proces niezwykle wymagający – wraz ze skutecznymi działaniami marketingowymi obejmuje także zagadnienia prawne oraz profesjonalną obsługę klienta na najwyższym poziomie. Program dla deweloperów VoxDeveloper to zaawansowany CMR, rozbudowany o wiele dodatkowych funkcjonalności, które zostały wdrożone z myślą o specyfice branży nieruchomości.

Wielokanałowy marketing koordynowany i wspierany jest z poziomu oprogramowania, dzięki czemu specjaliści prowadzą rozbudowane i spójne kampanie marketingowe, które przekładają się na wyższą liczbę zapytań klientów. Ponadto – dzięki optymalizacji działań marketingowych – zapytania te są znacznie bardziej wartościowe, niż w przypadku prowadzenia nieefektywnie prowadzonych kampanii. Dzięki temu do handlowców trafiają lead’y, niosące za sobą większą szansę na sprzedaż mieszkania bądź domu. Proces sprzedaży również jest usprawniony – pełny dostęp do informacji o historii kontaktu klienta z firmą, możliwość natychmiastowego generowania potrzebnych dokumentów pozwalają handlowcom w szybkim czasie przedstawiać klientom oferty wpisujące się w ich potrzeby i oczekiwania.

Inne zalety programu dla deweloperów VoxDeveloper

Program dla deweloperów VoxDeveloper przygotowany został z myślą o pracy wszystkich specjalistów pracujących w firmie deweloperskich i biurze nieruchomości. Na co dzień korzystają z niego księgowi, pracownicy administracyjni oraz pracownicy posprzedażowej obsługi klienta. Dużym zainteresowaniem cieszy się również strefa klienta, w której kupujący nieruchomości mają dostęp do salda płatności, do dokumentów i informacji dotyczących nieruchomości i poprzez którą mogą dokonywać zgłoszeń.

Program dla deweloperów VoxDeweloper nie wymaga instalacji na komputerze – dostępny jest z poziomu przeglądarki internetowej, a także aplikacji na urządzenia mobilne. W połączeniu z przyjaznym interfejsem przekłada się to na wygodne użytkowanie i znaczne ułatwienie w codziennej pracy wszystkich pracowników firmy deweloperskiej.

Artykuł powstał przy współpracy z firmą Vox Commerce.

Fot. Shutterstock.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
30 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *