Prawo

Pozew grupowy ws. Amber Gold – jak przystąpić?

• Zakładki: 85


Upadek Amber Gold sprawił, że wiele osób straciło oszczędności swojego życia. Walka o ich odzyskanie toczy się przed sądem, w związku z czym warto przystąpić do nowego pozwu zbiorowego ws. Amber Gold.

Odszkodowania za upadek ws. Amber Gold

Poszkodowani wskutek upadku Amber Gold od lat walczą o swoje pieniądze przed sądem. Wielu z nich jest już bardzo blisko sukcesu, ponieważ 1 lipca 2022 roku zapadł korzystny dla nich wyrok sądu. Zgodnie z jego treścią należą im się odszkodowania ze Skarbu Państwa w łącznej wysokości ponad 23 milionów złotych, a także dodatkowe odsetki za zwłokę. Obecnie w sprawie toczy się apelacja, jednak już teraz kolejni poszkodowani decydują się na nowy pozew grupowy ws. Ambergold.

Jak przystąpić do pozwu w sprawie Amber Gold?

Jak wspomniano w poprzednim akapicie zbierane są obecnie zapisy na nowy pozew grupowy ws. Amber Gold, który za jednak zostać złożony dopiero w momencie, kiedy szanse na uzyskanie pozytywnego wyniku będą możliwie największe. Kiedy to nastąpi? Oczywiście po zakończeniu postępowania apelacyjnego ws. wyroku z dnia 1 lipca 2022 oraz sprawy karnej przeciwko Barbarze K., czyli byłej prokurator zajmującej się aferą Amber Gold. Dlaczego jednak już teraz warto zapisać się na pozew grupowy ws. Amber Gold? Przede wszystkim dlatego, że pozwala to uruchomić tryb naliczania odsetek od ewentualnego odszkodowania.

Podsumowując należy stwierdzić, że pozew grupowy ws. Amber Gold to dla wielu osób jedyna szansa na odzyskanie utraconych przed laty pieniędzy. Walcząc o nie warto skorzystać z pomocy profesjonalistów, których przykładem może być Kancelaria GKR Legal współpracująca przy opracowywaniu tego artykułu.

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
106 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *