Firma

Pomysły na zabawy integracyjne dla pracowników

• Zakładki: 81


Znasz zabawę w skojarzenia? Co przychodzi Ci do głowy słysząc słowo „praca”? Z pewnością nie kojarzy się z zabawą. Tymczasem to dzięki niej łatwiej rozwiązujemy problemy i lepiej integrujemy się z innymi. Chcesz poprawić relacje w swoim zespole? Sprawdź sprawdzone pomysły na zabawy integracyjne dla pracowników.

Zabawy integracyjne można podzielić na sekcje:

  • indoor,
  • outdoor,
  • tematyka,
  • team building.

Zabawy integracyjne odbywające się wewnątrz pomieszczeń to świetne uzupełnienie szkoleń wyjazdowych. Gry terenowe oferują za to więcej aktywności i możliwość zabawy na świeżym powietrzu. Podczas wyjazdów integracyjnych sprawdzają się wieczorne zabawy tematyczne. 

Zabawy integracyjne indoor

Zabawy indoor to optymalne rozwiązanie w przypadku niesprzyjającej pogody. Ich zadaniem jest integracja oraz poprawa komunikacji w zespole.

Zabawy terenowe outdoor

Zabawy terenowe sprawdzają się podczas wiosennych i jesiennych wyjazdów integracyjnych. Programy wzbogacone są o atrakcyjne zasoby terenowe takie jak: jaskinie, lasy czy rzeki. 

Imprezy i wieczory tematyczne

Imprezy i wieczory tematyczne mają prawdziwą moc przenoszenia w czasie i przestrzeni. Dzięki nim możemy np. poznać tradycje z wysp hawajskich, postrzelać z łuku, a nawet wziąć udział w imprezie z okresu prohibicji w USA.

Szkolenia team building

Praktyczne warsztaty team buildingowe poprawiają komunikację, integrują i motywują uczestników. Ich celem jest zwiększenie skuteczności i wydajności zespołu. Efekty można doświadczyć już po powrocie do pracy. 

Artykuł powstał przy współpracy z firmą Projekt Efektywny.

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
50 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *