Firma

Połącz przyjemne z pożytecznym, pracując zdalnie z hotelu

• Zakładki: 54


Skoro pandemia koronawirusa sprawiła, że dom stał się drugim biurem, dlaczego nie zabrać obowiązków służbowych nad morze lub w góry, pracując zdalnie z hotelu?! W ten sposób możesz łączyć przyjemne z pożytecznym, ciesząc się zarówno udogodnieniami, jakie oferuje hotel, jak i pięknymi okolicznościami przyrody. 

Niezależnie od tego, czy jesteś zwolennikiem idei work-life blended, gdzie strefy zawodowa i prywatna nie tylko przenikają się, ale i równoważą, czy też całym sercem popierasz koncepcję workation – pracy zdalnej podczas wakacji, czasowe przeniesienie biura do hotelu jest rozwiązaniem wielu zalet. Nie tylko możesz zaoszczędzić ustawowo przysługujące ci dni urlopu, ale i zwiększyć swoją produktywność, dzięki możliwości przewietrzenia głowy podczas spaceru, wizyty na basenie czy też innej aktywności na świeżym powietrzu. Dodatkowo chronisz swoje zdrowie. Zbyt długie siedzenie przed komputerem może skończyć się uczuciem sztywności, bólem karku, barków i pleców, a z czasem nawet dyskopatią, czyli zwyrodnieniem dysków międzykręgowych.

Jak wykorzystać hotelowe usługi, aby zwiększyć produktywność pracy zdalnej?

Już wybór odpowiedniego pokoju może wpłynąć na jakość twojej pracy. Komfortowe warunki pracy i piękny widok za oknem nie tylko sprawiają, że praca jest przyjemniejsza, ale i znacząco obniżają poziom stresu. Nikt nie patrzy ci przez ramię, nie krzywi się, gdy strój w 100% nie wpisuje się w ustalony dress code. Nie musisz słuchać rozpraszających rozmów współpracowników. Tylko ty, zadania do realizacji, kojące widoki i przyjemna cisza. Możliwość zamówienia posiłku do pokoju i brak konieczności skupiania się obowiązkach domowych pozwalają na lepsze wykorzystanie czasu i zwiększenie produktywności pracy zdalnej. W końcu nie od dziś wiadomo, że zrelaksowany pracownik to dobry pracownik. A czy jest lepszy sposób na odprężenie się niż wizyta w hotelowym spa? 

Uczynienie z hotelu czasowego biura pozwala na takie zaplanowanie dnia, że obowiązki służbowe stają dodatkiem, a nie głównym punktem. Wystarczy, że będziesz pracować we własnym rytmie i na ustalonych przez siebie zasadach. W końcu nikt lepiej od ciebie nie wie, kiedy jesteś najbardziej produktywny i kiedy następuje moment krytyczny, gdzie trzeba wszystko odłożyć i wyjść, aby… nie wyjść z siebie. 

Dlaczego warto pracować zdalnie z hotelu Młyn Jacka?

Położony w Jaroszewicach – tuż przy granicy z Wadowicami – hotel Młyn Jacka wraz z przyległymi terenami stanowi kompleks rekreacyjny o powierzchni użytkowej 2,5 tys. m². Hotel okolice Krakowa oferuje nie tylko komfortowe pokoje typu standard i studio, oryginalnie urządzone apartamenty oraz pokój superior z widokiem na ogród i prywatnym, zewnętrznym jacuzzi, ale i szeroki wybór udogodnień, które mogą pomóc w pracy zdalnej. Restauracja serwująca kuchnię europejską, bar, basen o powierzchni 100 m² z licznymi atrakcjami wodnymi, cztery sauny i największy w Małopolsce kompleks spa to sposób zarówno na odpoczynek i relaks po długim dniu pracy, jak i atrakcyjny przerywnik, pozwalający na naładowanie życiowych baterii i podkręcenie motywacji. Goście, którzy wybierają pobyt biznesowy, mogą liczyć na możliwość wcześniejszego zameldowania się i późniejszego wymeldowania się, a także bezpłatny room serwis i rabaty na masaże.   Warto wspomnieć, że z hotelu Młyn Jacka do największego parku rozrywki w Polsce, czyli Energylandii, jest przysłowiowy rzut beretem. 

Artykuł powstał przy współpracy z hotelem Młyn Jacka.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
39 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *