Teczka

W tym miejscu dzielimy się opiniami na temat znanych nam firm. Chcesz się dowiedzieć które firmy są godne polecenia, a których należy unikać? Wejdź tutaj!
alikaka

Teczka

Post autor: alikaka »

Witam wszystkich, jestem modelką i żeby się rozwijać w tej dziedzinie potrzebuję portfolio, ale nie bardzo wiem z jakim fotografem się skontaktować, żeby zorganizował mi taką sesję zdjęciową, pomóżcie
toxatyt

Re: Teczka

Post autor: toxatyt »

Dla modelki bardzo ważne jest wykonanie wysokiej jakości portfolio, dlatego mogę polecić Wam najlepszego fotografa jakiego spotkałam i jest to https://www.vravell.com/ Wierzę, że stworzenie profesjonalnego portretu jest dla wielu ważne powodów. Po pierwsze, może stworzyć niesamowite pierwsze wrażenie, które zostanie na zawsze, zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. Profesjonalne zdjęcie głowy może poprawić Twoją obecność w Internecie, dzięki czemu wyróżnisz się w zatłoczonym cyfrowym świecie. Nie chodzi tylko o dobry wygląd, ale o przekazywanie pewności siebie, profesjonalizmu i otwartości na świat.
katana29

Re: Teczka

Post autor: katana29 »

Witam, również jestem modelką i mogę Ci doradzić, że aby zacząć rozwijać się w dziedzinie modelingu nie trzeba zatrudniać profesjonalnego fotografa, wystarczy samemu z pomocą zorganizować sobie sesję zdjęciową i te zdjęcia będą Ci odpowiada, wówczas stworzą wysokiej jakości portfolio
ODPOWIEDZ