Firma

Najlepsze upominki dla pracowników na Dzień Dziecka

• Zakładki: 112


1 czerwca zbliża się wielkimi krokami. Niejeden pracodawca decyduje się z tej okazji podarować drobny upominek dzieciom swoich pracowników. Paczki dla pracowników na Dzień Dziecka warto zaplanować z wyprzedzeniem, żeby prezenty były naprawdę trafione. Co powinna zawierać taka paczka? Sprawdź nasze pomysły na upominki dla pracowników z okazji Dnia Dziecka!

Co włożyć do paczki dla pracowników na Dzień Dziecka?

Ładnie zapakowana paczka z niespodzianką w środku zawsze wywołuje dużo emocji wśród dzieci. Co najlepiej umieścić w środku takiej paczki upominkowej, żeby każdy maluch był zadowolony?

Najbardziej uniwersalnym pomysłem będą oczywiście słodycze. Dzieci (tak jak i dorośli) uwielbiają słodkości niezależnie od wieku – to będzie trafiony prezent zarówno dla pięciolatki, jak i trzynastolatka. Jeżeli jednak chcesz podarować im coś zdrowszego, sprawdź produkty od lokalnych cukierników. Wybierz produkowane rzemieślniczo czekolady, ciasteczka jak domowe od małych firm albo czekolady z suszonymi owocami z najlepszych polskich manufaktur.

Dobrym upominkiem dla pracowników na Dzień Dziecka będą też wysokiej jakości artykuły piśmiennicze lub kolorowe notesy od polskich producentów. To akcesoria, które zawsze przydadzą się w szkole, a będą miłym dodatkiem do prezentu. Dodaj do pudełka zabawki dopasowane do wieku dzieci – taki prezent zawsze wywoła uśmiech na twarzy najmłodszych. Jeśli dalej brakuje Ci pomysłu, możesz też zamówić upominki dla pracowników od firmy, która skomponuje taki zestaw za Ciebie. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że dzieci pracowników dostaną ciekawe, pięknie zapakowane prezenty.

Artykuł powstał przy współpracy z firmą Polski Gift.

Fot. Shutterstock.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
171 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *