Firma

Jak zorganizować transport na wyjazd integracyjny?

• Zakładki: 619


Wyjazdy integracyjne to sprawdzony sposób na poprawę atmosfery w pracy i poprawę relacji wśród pracowników. Dzięki wyjazdom integracyjnym poprawimy także komunikację między pracownikami, a także poszczególnymi działami. Takie działanie w realny sposób poprawia płynność działania firmy, co przekłada się na efektywność i lepsze wyniki. Działania mające na celu integrację pracowników są szczególnie ważne teraz – gdy na skutek pandemii wielu pracowników pracowało zdalnie, lub w systemie rotacyjnym. Jak sprawić, żeby wyjazd integracyjny był udany? Przede wszystkim należy przede wszystkim sporządzić dokładny plan imprezy. Warto zastanowić się ile osób będzie brało udział w wyjeździe, także wybrać miejsce docelowe i zaplanować atrakcje. Jest także jeden z aspektów, który jest niezwykle ważny, choć wielu osobom umyka on na etapie organizacji. To kwestia transportu. Dowiedz się, jakie rozwiązanie jest najlepsze. 

Komfortowy transport na imprezy integracyjne

Organizując wyjazd integracyjny dla naszych pracowników, chcemy wypełnić im czas po brzegi. Często atrakcje przeplatane są ze szkoleniami czy konferencjami. Warto jednak pomyśleć o wyjeździe od jego pierwszych minut. Transport na wyjazd integracyjny można zorganizować na kilka sposobów. Część firm stawia na transport indywidualny, w ramach którego pracownicy docierają na miejsce własnymi lub służbowymi samochodami. Nie jest to najlepsze rozwiązanie, ponieważ może wprowadzać dezorganizację, a w przypadku wielu pojazdów, nasi pracownicy mogą mieć trudności ze znalezieniem miejsca parkingowego. Znacznie lepszym wyjściem jest transport zorganizowany. Planując wyjazd integracyjny warto od razu zaplanować rodzaj transportu i zarezerwować środek transportu z wyprzedzeniem – aby uniknąć problemów organizacyjnych. Rodzaj transportu zależny jest od liczby uczestników wyjazdu integracyjnego. W przypadku wyjazdów dla niewielkich firm, lub wyjazdów w obrębie jednego działu, warto zdecydować się na wynajem busa. Często istnieje możliwość wynajmu autobusu z wykwalifikowanym kierowcą, który bezpiecznie dowiezie naszych pracowników na miejsce. 

Zaletą wynajmu busa, jako transportu na wyjazd integracyjny, jest to, że integracja pracowników rozpoczyna się w momencie wyruszenia w drogę. Warto wspomnieć, że nowoczesne busy na wynajem zapewniają komfort podróży na wysokim poziomie. To będzie doskonały początek wyjazdu integracyjnego!

Artykuł powstał przy współpracy z SKM autobus.

Foto: Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
448 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *