Gdzie szukać pracy za granicą?

Zapraszamy tutaj wszystkich, którzy potrzebują rad i wskazówek w sprawach dotyczących prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Jak możemy Ci pomóc?
Makaron

Gdzie szukać pracy za granicą?

Post autor: Makaron »

Co myślicie, lepiej pracować dla agencji za granicą czy lepiej zacząć od swojej działalności i zbierać powolutku klientów i się w ten sposób rozwijać? Mam spore doświadczenie w wykończeniach wnętrz i chciałbym to przekuć na większe zarobki niż mam dotychczas. Dajcie znać co sądzicie
kator

Re: Gdzie szukać pracy za granicą?

Post autor: kator »

Skoro masz doświadczenie i piszesz się na pracę zagranicą to czemu nie? Łap https://mesoworks.com/ , wiem że oni poszukują profesjonalistów do współpracy przy realizacji projektów w Holandii, Belgii czy Niemczech. Warunki finansowe są naprawdę dobre, kasa zawsze na czas. Generalnie rzetelna firma
police

Re: Gdzie szukać pracy za granicą?

Post autor: police »

potwierdzam, to bardzo dobra firma, pewna i przede wszystkim kasa na czas zawsze co wiadomo nie jest standardem więc trzeba na to patrzeć. poza tym jest to fajna okazja by rozwinąć skrzydła, zdobyć nowe umiejętności czy kontakty. ja na Twoim miejscu nie zastanawiał się
ODPOWIEDZ