Wyjazdy z pracy

W tym dziale dyskutujemy o wszystkim i o niczym. Poruszamy tematy z różnych dziedzin, dzielimy się wiedzą, pomagamy i po prostu rozmawiamy ;)
Awatar użytkownika
Krystiana_84
Posty: 1
Rejestracja: 18 sty 2023, 15:13

Wyjazdy z pracy

Post autor: Krystiana_84 »

Zdarza się Wam uczestniczyć w wyjazdach integracyjnych organizowanych w Waszych zakładach pracy? Pytanie oczywiście do osób, które pracują w takich firmach, które organizują wyjazdy integracyjne, bo wiem, że to jednak nadal jest rzadkość. Kiedyś często firmy organizowały takie spotkania, pikniki firmowe, teraz jest to jakoś mniej popularne. Szuka namiarów na firmę, która organizuje gry integracyjne dla firm bo najgorsze co może być to nuda, na tym nam nie zależy ;)
miranka

Re: Wyjazdy z pracy

Post autor: miranka »

Cześć, rozważam niektóre możliwości, kiedy będę wyjeżdżała, ale nie wiem do końca co chcę robić. Na pewno muszę samochód gdzieś ulokować. Wiecie może, jak kosztowny jest parking lotnisko modlin ? Właśnie się nad nim zastanawiam, bo ktoś mi wspominał, że tam mogę autko zostawić.
dinus

Re: Wyjazdy z pracy

Post autor: dinus »

Imprezy integracyjne to świetny sposób na poprawę komunikacji i współpracy w zespole. Z tego co słyszałem agencja eventowa może sprawić, że proces planowania będzie płynniejszy i bardziej wydajny. Zdecydowanie warto rozważyć to rozwiązanie podczas kolejnej imprezy integracyjnej.
ODPOWIEDZ