Dodatkowa praca dla mamy

W tym dziale dyskutujemy o wszystkim i o niczym. Poruszamy tematy z różnych dziedzin, dzielimy się wiedzą, pomagamy i po prostu rozmawiamy ;)
Eklerka

Dodatkowa praca dla mamy

Post autor: Eklerka »

Myslę o jakimś dodatkowym zajęciu, które nie uwiąże mnie do biurka na wiele godzin, mam dzieci, więc czasem uda mi się popracować więcej, czasem mniej, ogólnie godziny raczej nieregularne. Nie jestem artystyczną duszą, wszelkie rękodzieła raczej odpadają. Lubię modę i kosmetyki, co sądzicie o pracy konsultantki? Czy to się w ogóle opłaca?
Karinn

Re: Dodatkowa praca dla mamy

Post autor: Karinn »

Myślisz o jakiejś konkretnej firmie? Ja jestem konsultantką Mary Kay, znasz te kosmetyki? Jeśli interesuje Cię ta marka, to chętnie odpowiem na wszystkie pytania :)
Eklerka

Re: Dodatkowa praca dla mamy

Post autor: Eklerka »

Tak, znam Mary Kay i bardzo lubię. Mam u nich kilka swoich hitów, które kupuję regularnie. Ale nigdy nie byłam konsultantką i nie wiem jak się za to zabrać. Podpowiesz jak zacząć?
Karinn

Re: Dodatkowa praca dla mamy

Post autor: Karinn »

Najprościej podpisać umowę ze znajomą konsultantką, u której od razu będziesz mogła zamówić zestaw startowy. W takim zestawie znajdziesz bestsellerowe kosmetyki i materiały szkoleniowe. Czyli wszystko, czego możesz potrzebować na początek, więc od razu możesz zacząć :)
gosssia

Re: Dodatkowa praca dla mamy

Post autor: gosssia »

Jestem osobą, która rzadko w sumie się angażuje, ale jak już, to się jakkolwiek staram. No i w związku z tym, po prostu sprawdzam sobie możliwości finansowe. I na razie takie https://primenews.pl/kalkulator-umowa-o-dzielo/ rozwiązanie nie jest dla mnie. Potrzebuję odpowiedniego ubezpieczenia, sami mnie rozumiecie.
Eklerka

Re: Dodatkowa praca dla mamy

Post autor: Eklerka »

Nie rozumiem jaki to ma zwiazek z moim pytaniem, więc pominę to milczeniem. Karinn, a co jeśli nie uda mi się tych kosmetyków sprzedać i stwierdzę, że to nie dla mnie? Przyjmują jakieś zwroty?
Karinn

Re: Dodatkowa praca dla mamy

Post autor: Karinn »

Oczywiście, w takim wypadku właściwie nic nie tracisz, masz rok na zwrot niewykorzystanych, nieotwartych kosmetyków, za które zwrócą Ci pieniądze, jeśli zmienisz zdanie.
Mazgaj

Re: Dodatkowa praca dla mamy

Post autor: Mazgaj »

Dla osób zainteresowanych pracą w sektorze usługowym, Norwegia oferuje wiele interesujących możliwości, w tym w branży hotelarskiej i gastronomicznej. Język angielski jest często wystarczający, choć znajomość języka norweskiego jest dodatkowym atutem. Oferty pracy w tym sektorze można znaleźć na https://www.globelus.pl/oferty-pracy/norwegia i wiele ofert zawiera również opcję pomocy w relokacji i zakwaterowaniu.
ODPOWIEDZ