Pożyczki na czek GIRO - gdzie?

Jeśli zastanawiasz się nad kredytem lub innymi pożyczkami dla firmy, tutaj możesz poznać opinie innych forumowiczów. Pomagamy rozwiać wątpliwości.
Władysław

Pożyczki na czek GIRO - gdzie?

Post autor: Władysław »

Cześć!

Chcę poznać Waszą opinię na temat pożyczek na czek Giro. Znalazłem takie informacje na stronie https://pozyczkase.pl/, ale pierwszy raz o tym słyszę. Jak to wygląda? Przypuśćmy, zgłaszam się do jakiejś firmy pożyczkowej i mówię 'chcę sprawdzić Państwa ofertę na pożyczki na czek GIRO'. Tak? Oni mi pokazują co i jak. Później dostaję od nich jakiś świstek, z którym idę do dowolnego oddziału Poczty Polskiej i oni na podstawie tego czeku GIRO wypłacają mi pieniądze? Dobrze myślę czy się w czymś mylę? Pozdrawiam!
eaś

Re: Pożyczki na czek GIRO - gdzie?

Post autor: eaś »

Na pożyczkach to się najlepiej firmy znają, albo na przykład dochodowe wielkie firmy. No mam na myśli te, które udzielają pożyczek pracownikom na bardzo mały procent. To również jest bardzo dobre. No i jeśli o mnie chodzi, to jeszcze czytam tu https://generali-investments.pl/content ... f-morawski ppk ppe co wybrać.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ODPOWIEDZ