Firma

Ciastka na spotkania biznesowe – co wybrać?

• Zakładki: 536


W każdej firmie co pewien czas odbywają się spotkania biznesowe. Biorą w nich udział przedstawiciele firmy oraz potencjalni kontrahenci. Na takich spotkaniach podawane są zazwyczaj gorące napoje i coś słodkiego. Podpowiadamy jakie ciastka wybrać, aby uprzyjemnić czas spędzony na negocjacjach.

Niebrudzące

Podczas spotkań biznesowych najlepiej podawać ciasta i ciastka, które nie brudzą. Bardzo lubiane przez Polaków pączki i drożdżówki zupełnie się nie sprawdzą. Jedzenie ich ręką sprawia, że palce są lepkie, co nie jest przyjemne. Jedzenie pączków i drożdżówek sztućcami też nie jest dobrym pomysłem. Dlatego znacznie lepszym pomysłem jest podanie ciastek, które można wygodnie wziąć do ręki np. ciastka kruche z dżemem. Na paterach ze słodkościami sprawdzą się również ciasta nadające się do jedzenia sztućcami. Doskonałym wyborem będzie sernik lub ciasto z galaretką i owocami.

Coś dla każdego

Na biznesowej paterze powinny znaleźć się słodkości dla każdego. Cukiernia Warszawa oferuje cista i ciastka o specjalnym przeznaczeniu. Można tu wybrać słodycze bez glutenu oraz bez laktozy. Wybierając zróżnicowane słodkości mamy pewność, że każdy z kontrahentów obecny na spotkaniu znajdzie coś dla siebie.

Podczas spotkań biznesowych standardem jest podanie ciepłych napojów. Warto do nich dodać również coś słodkiego. Wybierając ciasta na taką okazję należy postawić na te, które podczas jedzenia nie brudzą. Warto zadbać, by na paterze znalazły się również słodkości bezglutenowe i bez laktozy, dzięki czemu każdy uczestnik spotkania z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Artykuł powstał przy współpracy z firmą Cukiernia Cieślowski

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
852 wyświetlenia
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *