Finanse

4 najlepsze aplikacje mobilne do zarządzania finansami

• Zakładki: 547


Zarządzanie budżetem to jedna z najważniejszych umiejętności każdego przedsiębiorcy, jednakże jak się okazuje, wciąć jest sporo osób, które sobie z tym nie radzą. Na ratunek przychodzą aplikacje mobilne do zarządzania finansami.

Mint

Jest to jedna z najlepszych aplikacji do zarządzania finansami. Przede wszystkim dlatego, że jest minimalistyczna i zawiera wszystkie niezbędne funkcje. Możesz zarządzać swoim saldem, rachunkami w bardzo łatwy sposób. Narzędzie to pozwala na proste i przejrzyste tworzenie budżetów. Dodatkowo, aplikacja przedstawia sugestia na podstawie wydatków.

Wally

Dzięki tej aplikacji będziesz w stanie zarządzać finansami znacznie szybciej,  centralizuje w sobie wszystkie konta. Narzędzie to pozwala na ustalanie budżetów według tematycznych kategorii, pozwala śledzić postępy i sprawdzać statystyki.

Goodbudget

Ta aplikacja mobilna do zarządzania finansami ma wiele funkcji i w bardzo prosty sposób można dokonać jej synchronizacji na różnych urządzeniach. Przy pomocy tego narzędzia szybko sprawdzisz saldo dostępne na kontach oraz zaplanujesz transakcje.

AndroMoney

Korzystanie z tej aplikacji jest bardzo proste i intuicyjne, możesz generować i analizować raporty, synchronizować z różnymi urządzaniami, tworzyć portfele i nimi zarządzać. Bardzo pomocna do codziennego rozliczania.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
406 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *