Firma

3 pomysły na wyjazdy firmowe nad wodą

• Zakładki: 95


Atrakcje wodne na integracyjne wyjazdy firmowe to zawsze pomysł na udaną integrację. Temperatury za oknem rosną z każdym dniem, dlatego śmiało możesz już planować firmową integrację nad wodą na najbliższe miesiące. Zamień klasyczny paintball na pełną relaksu wyprawę nad jezioro, do aquaparku albo do ciepłych źródeł. Każdy członek zespołu będzie miał okazję do wypoczynku, a wspólna regeneracja sił będzie sprzyjała integracji współpracowników. Gdzie jechać na wodny wyjazd firmowy?

Hotel z kompleksem basenowym

To najlepsza opcja, jeżeli wyjazd firmowy chcesz połączyć ze szkoleniem albo konferencją. Hotele dysponują zarówno salami szkoleniowymi i konferencyjnymi, jak i naprawdę imponującymi kompleksami basenowymi. Wiele obiektów noclegowych oferuje też przy okazji zabiegi SPA i wellness. W tym samym obiekcie możecie zorganizować imprezę integracyjną nad basenem z barem i przekąskami.

Wyjazd integracyjny do gorących źródeł termalnych

Wiosenny relaks w termach i piękno natury to doskonały pomysł na wyjazd firmowy. Taką integrację można zorganizować zarówno w Polsce, jak i zagranicą. Właściwości lecznicze gorących źródeł można wykorzystywać już teraz, wczesną wiosną, kiedy temperatura nie jest jeszcze bardzo wysoka. Naturalne źródła pomogą zrelaksować się całemu zespołowi.

Aquapark na wodny wyjazd firmowy

To propozycja jednodniowego, aktywnego wyjazdu firmowego. Wodne parki rozrywki umożliwiają organizację zawodów sportowych i konkursów w wodzie, a nic tam nie integruje, jak współpraca połączona z zabawą. 

Artykuł powstał przy współpracy z agencją eventową Projekt Efektywny.

Fot. Shutterstock.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
210 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *