Firma

Zaopatrz swoją firmę w odpowiednie środki BHP

• Zakładki: 139


Zapewnienie bezpieczeństwa i higieny pracy jest niezbędne w każdym zakładzie, niezależnie czy zatrudnia on kilka, kilkanaście czy kilkadziesiąt osób. Każdy pracodawca zobligowany jest do przygotowania odpowiednich środków ochrony osobistej dla wszystkich pracowników. Dlatego warto znaleźć dobry sklep z wyposażeniem BHP. Odzież i obuwie robocze niezbędny wyposażeniem i środkiem ochrony osobistej w wielu zawodach.

Odpowiednio dobrana odzież robocza ma zapewnić pracownikom nie tylko wygodę i komfort pracy, ale przede wszystkim bezpieczeństwo, dlatego musi być wykonana z najwyższej jakości materiałów, które spełniają normy bezpieczeństwa. W ofercie sklepu bhp dostępne są tylko i wyłącznie certyfikowane produkty. W wielu pracach, choćby tych wykonywanych na zewnątrz niezbędne jest stosowanie właściwej odzieży roboczej. Powinna ona zapewniać komfort termiczny, a także chronić przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. W pracach, gdzie pracownicy narażeni są na przenoszenie ładunków elektrycznych powinno się stosować odzież roboczą antyelektrostatyczną. 

Wszędzie tam, gdzie istnieje ryzyko narażenia na szkodliwe czy żrące substancje także należy stosować specjalistyczną odzież, która zniweluje ryzyko na pewien określony czas. Oprócz odzieży roboczej istotne znaczenie ma odpowiednio dobrane obuwie robocze. W pracach, gdzie istnieje ryzyko upadku na stopę ciężkich przedmiotów niezbędne jest obuwie robocze z podnoskiem. Z kolei tam, gdzie dodatkowo możliwe jest przebicie stopy, trzeba stosować obuwie ze wzmocnioną podeszwą i wkładką antyprzebiciową. Kliknij w sklep BHP Piaseczno link i poznaj szeroką ofertę odzieży i obuwia roboczego dla wielu branż.  

Niezbędne akcesoria BHP w różnych zawodach 

W ofercie sklepu BHP dostępne są także niezbędne akcesoria, czyli środki ochrony osobistej, a także znaki BHP. Wśród tych pierwszych można wymienić chociażby rękawice robocze, gdzie do wyboru są zarówno antyelektrostatyczne, antyprzepięciowe, jak i odporne na działanie wielu substancji. Tam, gdzie istnieje ryzyko upadku przedmiotów z wysokości istotne znaczenie mają kaski robocze. W pracach na wysokości konieczne jest stosowanie szelek bezpieczeństwa i całego osprzętu asekuracyjnego. Ponadto w budownictwie pracownicy niejednokrotnie muszą być wyposażeni w okulary ochronne, maski przeciwpyłowe, a także nauszniki ochronne. Maski z filtrami są niezbędnym wyposażeniem wszędzie tam, gdzie pracownicy są narażeni na wdychanie szkodliwych lotnych substancji, choćby w lakierniach. W ofercie sklepu BHP dostępne są także gogle ochronne niezbędne do pracy w laboratoriach. Do oznakowania terenu, gdzie prowadzone są prace czy też miejsc niebezpiecznych sklep oferuje znaki BHP. 

Dlaczego warto skorzystać z oferty sklepu z odzieżą roboczą, obuwiem roboczym i akcesoriami BHP? 

Oferta sklepu skierowana jest do zakładów i firm wielu branż. Wystarczy podać informacje dotyczące potrzebnego sprzętu BHP. W niektórych pracach istotne znaczenie ma kolorystyka pozwalająca rozróżnić pracowników różnego szczebla i taką odzież i akcesoria także można zamówić. Oczywiście należy podać ilość pracowników, a także określić materiał i normę jaką powinien spełniać sprzęt. Dzięki temu pracownicy będą odpowiednio zabezpieczeni, a zakład będzie spełniał normy BHP. Artykuł powstał we współpracy z firmą BHP Star: https://bhpstar.pl/.       

Fot. Shutterstock 

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
186 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *