Strona 1 z 1

Wizualna reklama salonu paznokci

: 19 paź 2021, 1:47
autor: Tatiana
Podpowiecie mi, w jaką reklamę wizualną dla salonu stylizacji paznokci zainwestować? Część materiałów marketingowych zamówiłam już z https://victoriavynn.com bo to właśnie na ich produktach w moim salonie będę pracować. Ale wiadomo, że jest mi potrzebna też inna reklama, najlepiej lokalna. Czy klasyczne ulotki się sprawdzą?

Re: Wizualna reklama salonu paznokci

: 09 lis 2021, 13:33
autor: eaś
Tatiana pisze: ↑19 paź 2021, 1:47 Podpowiecie mi, w jaką reklamę wizualną dla salonu stylizacji paznokci zainwestować? Część materiałów marketingowych zamówiłam już z https://victoriavynn.com bo to właśnie na ich produktach w moim salonie będę pracować. Ale wiadomo, że jest mi potrzebna też inna reklama, najlepiej lokalna. Czy klasyczne ulotki się sprawdzą?
Oj, to jest do zrobienia, tylko musiałaby się tym zająć agencja reklamowa Lubin https://www.raval.pl/ . Moim zdaniem Raval nie ma sobie równych, jeśli chodzi o reklamę tego rodzaju. Nawet powiem nieskromnie, że sama zastanawiam się nad ich usługami. Nie mam pewności, czy akurat uda mi się zgrać z nimi w czasie, ale mam ich na uwadze.

Re: Wizualna reklama salonu paznokci

: 24 lis 2021, 9:19
autor: jużyna
Moim zdaniem taka reklama salonu zdecydowanie się sprawdzi. Zawsze jestem zdania, że warto inwestować w różnego rodzaju formy reklamy a tych obecnie trochę jest. Jednak uważam, że nie można pominąć tej internetowej. To właśnie ona daje nam najwięcej możliwości o dotarcie do jak największej ilości konsumentów a tym samym naszych potencjalnych odbiorców. Mnie takie działania prowadzi Pan Piotr, którego znalazłam na https://piotrpolok.pl/seo-copywriting-gdansk/ . Bez odpowiedniej wiedzy ciężko radzić sobie z tym tematem samemu oczekując pozytywnych efektów.