Strona 1 z 1

Tworzenie stron internetowych - jaka firma?

: 22 lip 2022, 15:40
autor: MortiGGHZ
Zleciliśmy ostatnio wykonanie strony internetowej firmie Codeideas. Jeżeli ktoś szuka agencji, która profesjonalnie tworzy strony internetowe, to bardzo polecam właśnie tą firmę :) . Wykonali nasz projekt w terminie i zgodnie z oczekiwaniami. Wszystko działa bez zarzutu, widzimy ile udało nam się dodatkowo zarobić na nowym kanale sprzedaży. Nowa strona internetowa pozwoliła nam zyskać dodatkowych klientów i zwiększyć sprzedaż. Ekipa z Codeideas ogarnia także logo oraz marketing, dlatego mieliśmy wszystko w jednym pakiecie.

W pakiecie dostaliśmy 12 miesięczną gwarancję oraz wsparcie techniczne, dzięki czemu mamy spokojną głowę że wszystko działa nam prawidłowo.

Re: Tworzenie stron internetowych - jaka firma?

: 25 lip 2022, 11:57
autor: kazimierz
Jeśli potrzebujesz efektywnej i funkcjonalnej strony www to polecam ofertę firmy Hermer. W chwili obecnej jest wyjątkowa oferta dla fotografów. oto link do oferty https://e-hermer.pl/strony-internetowe-dla-fotografa Firma Hermer posiada naprawdę dużo pozytywnych opinii, co pozwala zaufać. Firma istnieje już ponad 10 lat w czasie których zdobył ogromne doświadczenie. Z pewnością firma Hermer godna jest polecenia. Warto skorzystać, bo ceny są bardzo rozsądne. Szczerze polecam!!