Warsztat samochodowy

Potrzebujesz specjalisty do zrealizowania ważnego projektu? Może sam oferujesz tego typu usługi? Napisz i czekaj na odzew!
Awatar użytkownika
wenancjusz1993
Posty: 1
Rejestracja: 17 mar 2022, 10:09

Warsztat samochodowy

Post autor: wenancjusz1993 »

Panowie, planuję otworzyć niewielki warsztat samochodowy, mam taką możliwość, znam się na tym i wydaje mi się, że to jest naprawdę dobry pomysł. Tym bardziej, że nie musiałbym wynajmować ani kupować lokalu, dlatego, że mamy dość sporą działkę i mógłbym otworzyć ten warsztat właśnie tutaj. Obowiązkowo muszę kupić też bezpieczne stroje BHP, ale wiadomo, że wszystko w swoim czasie.

exchange a blade
sandrix

Re: Warsztat samochodowy

Post autor: sandrix »

Prowadząc warsztat samochodowy, warto też wiedzieć - gdzie kupić różne elementy łączeniowe, aby dokonać pewnych działań naprawczych. Jak chodzi o kleje specjalistyczne, to tutaj https://ataszek.pl/98-kleje-do-plastiku - macie całkiem spory wybór i to produktów o najróżniejszym zastosowaniu.
Arnold77

Re: Warsztat samochodowy

Post autor: Arnold77 »

Jak szukasz części, to koniecznie zobacz jeszcze w tym serwisie, bo widziałam, że mają bardzo dużo ciekawostek i części znanych producentów, jak Liebherr, Peiner, Saez, Wolf, Terex.
another

Re: Warsztat samochodowy

Post autor: another »

Jestem zdania, że warto czasem znaleźć odpowiedni stół do warsztatu i jestem w tym względzie naprawdę mocno przygotowana, więc warto to omówić. Dla mnie to jest kompleksowe i wiem na pewno, że warto będzie mnie po prostu pod tym kątem naprowadzić. Co wy na to?
ODPOWIEDZ