wypadek przy pracy

Zapraszamy tutaj wszystkich, którzy potrzebują rad i wskazówek w sprawach dotyczących prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Jak możemy Ci pomóc?
Awatar użytkownika
adam1979
Posty: 1
Rejestracja: 05 cze 2021, 1:27

wypadek przy pracy

Post autor: adam1979 »

Komu trzeba zgłosić wypadek przy pracy? Jak to wszystko powinno przebiegać? Jak szybko trzeba zgłosić taki wypadek i jak dochodzić odszkodowania za niego? Bardzo proszę o porady bardziej doświadczonych ode mnie. Naprawdę Was potrzebuję.
Kuraś

Re: wypadek przy pracy

Post autor: Kuraś »

Wypadek przy pracy trzeba zgłosić po pierwsze pracodawcy, a potem do ubezpieczyciela, wraz z dokumentacją medyczną i wynikami badań, bo na tej podstawie wnioskuje się o zadośćuczynienie za uszczerbek na zdrowiu. Jeżeli chcesz uzyskać pomoc w tej kwestii to zgłoś się do firmy AP Odszkodowania, w której kompetencji są między innymi wypadki w pracy i komunikacyjne. Mnie akurat ta firma pomogła, gdy chciałam uzyskać [url=https://apo24.pl/odszkodowanie-za-potracenie/]odszkodowanie dla rowerzysty po wypadku], a w zasadzie brata - został potrącony przez samochód. Wywalczyli dla niego wysokie odszkodowanie i dla Ciebie zrobią to samo.
salamandiks4

Re: wypadek przy pracy

Post autor: salamandiks4 »

Mogę Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę firmy, która zajmuje się awaryjne otwieranie samochodów łódź w atrakcyjnej cenie. Warto korzystać z usług specjalistów, aby nie marnować swojego czasu i pieniędzy.
ODPOWIEDZ