Wyjazd integracyjny z naszą firmą

Zapraszamy tutaj wszystkich, którzy potrzebują rad i wskazówek w sprawach dotyczących prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Jak możemy Ci pomóc?
Krzysztof

Wyjazd integracyjny z naszą firmą

Post autor: Krzysztof »

Cześć! Chciałbym podzielić się z Wami świetną informacją, na temat biura podróży z których usług ostatnio korzystała moja firma. Chcieliśmy zorganizować wyjazd integracyjny na Ukrainę. Biuro podróży, z którego usług korzystaliśmy cieszy się świetną opinią i my sami jesteśmy zadowoleni! Jeżeli dalej szukacie czegoś godnego polecenia, to nie ma co się dłużej zastanawiać. Bookujcie razem terminy i w drogę w niezapomnianą podróż po Wasze świetne wspomnienia. Warto się integrować całą firmą, żeby zagęścić więź która między Wami istnieje! :)
Baraa

Re: Wyjazd integracyjny z naszą firmą

Post autor: Baraa »

W przypadku mojej firmy na wyjazd integracyjny wybraliśmy się na Teneryfę, na dokładnie dziesięć dni i było naprawdę super, zżyliśmy się ze sobą i to bardzo poprawiło relacje między pracownikami w firmie. Apartament rezerwowałam na stronie https://wakacjenatenerife.pl/wakacje-na ... st-minute/, w ofercie last minute i wyszło bardzo tanio. Uważam, że jeżeli chcemy zacieśnić relacje z pracownikami to warto robić wyjazdy integracyjne. W przyszłym roku chcę zorganizować jakiegoś grilla i oprócz pracowników chcę by zabrali swoje dzieci - na pewno będzie super.
monkaa

Re: Wyjazd integracyjny z naszą firmą

Post autor: monkaa »

Grunt to na pewno wybrać odpowiednie miejsce na taki wyjazd. Jak chodzi o mnie to w planach mam
wypad nad morze i nawet znalazłam już niezły hotel spa nad morzem , gdzie chętnie się zatrzymam. Bardzo mi się tam podoba i w dodatku lokalizacja jest mega atrakcyjna.
ODPOWIEDZ