sklep jeździecki

W tym miejscu dzielimy się opiniami na temat znanych nam firm. Chcesz się dowiedzieć które firmy są godne polecenia, a których należy unikać? Wejdź tutaj!
Awatar użytkownika
Huberta82
Posty: 1
Rejestracja: 01 lip 2021, 11:05

sklep jeździecki

Post autor: Huberta82 »

Polecicie mi jakiś fajny sklep jeździecki? Córka mojego brata pokochała jazdę konną. Zaczęło się od terapii, konie naprawde dobrze jej robiły. Teraz to jej prawdziwa pasja. Chciałabym jej zrobić prezent i zabrać do sklepu żeby sobie coś wybrała.
Kaśka

Re: sklep jeździecki

Post autor: Kaśka »

Chciałabym Wam polecić stronę, na której znajdziecie ofertę sklepu internetowego Bigordi, w którego ofercie znajdziecie najróżniejsze torebki, torby zakupowe i akcesoria dla kobiet, w tym np. czarna torebka . Jeżeli jesteście zainteresowani ofertą tego sklepu, to wszelkie informacje znajdziecie na stronie.

podarunkowy pass gdzie można zrealizować
Dominik88

Re: sklep jeździecki

Post autor: Dominik88 »

Hubert, jeśli chodzi o sklepy jeździeckie to ja rzadko kupie online, raczej chodzę do sklepu stacjonarnego w moim mieście. Online kupowałem chyba tylko na Bajomi i Horze - nie wiem czy kojarzysz. Terapia z końmi super się sprawdza szczególnie dla dzieci autystycznych. Warto też wprowadzić inne sporty, jak spacery czy wycieczki rowerowe. Wszystko oczywiście zależy od tego, jak duży jest problem.
Filip5

Re: sklep jeździecki

Post autor: Filip5 »

Witajcie! Poszukuję miejsca, gdzie można hurtowo zakupić karmę dla zwierząt domowych. Czy ktoś może polecić mi sprawdzone sklepy lub hurtownie, gdzie można znaleźć szeroki wybór produktów dla naszych pupili? Jeśli macie jakieś sugestie lub chcecie się podzielić swoimi doświadczeniami w tym zakresie, zapraszam do odwiedzenia strony https://wrzuc.info/artykuly/gdzie-kupic ... -domowych/ , gdzie znajdziecie przydatne informacje na temat hurtowych zakupów karmy dla zwierząt domowych.
ODPOWIEDZ