Polecam Biznes Info Sp. z o.o.

W tym miejscu dzielimy się opiniami na temat znanych nam firm. Chcesz się dowiedzieć które firmy są godne polecenia, a których należy unikać? Wejdź tutaj!
Zachariasz

Polecam Biznes Info Sp. z o.o.

Post autor: Zachariasz »

Hej! Czy macie jakieś opinie na temat firmy...
lolek

Re: Polecam Biznes Info Sp. z o.o.

Post autor: lolek »

Nie. A tak przy okazji, jak jesteśmy przy temacie prowadzenia biznesu itd. To kojarzycie może firmę LOCO COMMERCIAL? Tak pytam, ponieważ słyszałam, że u nich właśnie można znaleźć atrakcyjne lokale usługowe warszawa pod biznes. Czy to prawda? Czy ktoś z was może już dzięki nim znalazł miejsce pod swój biznes?

krzyżyk srebrny duży męski
ilunois

Re: Polecam Biznes Info Sp. z o.o.

Post autor: ilunois »

No wiecie, w biznesie różnie czasem idzie, ale ja na przykład uwielbiam, jak mogę coś ratować, bo wtedy czuję się spełniona. No i póki co po prostu sprawdzam sobie, jak powinna wyglądać restrukturyzacja i jej przykłady jakie są. To wcale nie jest takie przerażające, jak nam się wydaje, powiem Wam szczerze. Widzę to po prostu.
franiaa

Re: Polecam Biznes Info Sp. z o.o.

Post autor: franiaa »

Natomiast mnie interesują profesjonalne laboratoria diagnostyczne... Chciałabym otworzyć u siebie jedną placówkę, aby też prowadzić specjalistyczne badania. Zastanawia się dlatego - gdzie najlepiej byłoby zakupić sprzęty i inne rzeczy? Może ktoś z was ma większe doświadczenie i może mnie nakierować?
kotusia

Re: Polecam Biznes Info Sp. z o.o.

Post autor: kotusia »

U mnie sporo spraw ma to do siebie, że czeka na rozwiązanie, mam na myśli mój własny e-biznes. Mam jednak też na oku możliwość założenia odpowiedniego biura i na pewno będą mi w nim potrzebne urządzenia klimatyzacyjne . Może jednak dobrze to sprawdzić? Co mi radzicie?
coalaa

Re: Polecam Biznes Info Sp. z o.o.

Post autor: coalaa »

Dla mnie najważniejszą kwestią tak naprawdę jest to, że po prostu sprawdzam niektóre możliwości, niemniej jednak pod wieloma względami sprawdzam niektóre opcje i jak sobie coś mogę ogarnąć, to na pewno tyle, żeby coach biznesowy był dla nas odpowiedni. No i ja właśnie sobie to mogę sprawdzić z fachowcami, czyli z Wami.
ODPOWIEDZ